Śląska Strefa Gender
ŚLĄSKA STREFA GENDER
Śląska Strefa Gender

Kontakt
Linki
Aktualności
Feminizm
Szukaj

Anna Stolarczyk
Wakacyjne pocztówki
Bogdan Zdanowicz
Marek Przybyła i jeg...
Nauczyciele są ważni
pisarki, poetki ze Śląska, Zagłębia i nie tylko
twórczość


zestawy wierszy
zestawy wierszy

MĘŻCZYŹNI PISZĄ. Mężczyźni z Strefie Twórczości. Proza, poezja, esej.
artykuły

rozmowy, spotkania. o literaturze, życiu, kobiecości
wywiady

recenzje, szkice literackie, noty o książkach
recenzje

OCZKO, czyli STREFA 21 PYTAŃ do doświadczonej poetki/poety
artykuły

literatura genderowa i feministyczna - artykuły, eseje, szkice naukowe, opracowania
artykuły

najciekawsze konkursy, projekty, akcje literackie.
konkursy literackie

Warsztaty antydyskryminacyjne

Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych Mikuszewo oraz Śląska Strefa Gender zapraszają do udziału w warsztatach antydyskryminacyjnych realizowanych w ramach projektu "Galeria Tolerancji - Edukacja dla różnorodności", które odbędą się w październiku i listopadzie br. w województwie śląskim.

Warsztaty adresowane są do nauczycieli/ek, edukatorów/ek pracujących z młodzieżą oraz osób zainteresowanych włączeniem się w działania związane z przeciwdziałaniem dyskryminacji i promowaniem różnorodności i tolerancji.

Warsztaty trwają 2 dni (14 godzin szkoleniowych) i poprowadzone zostaną przez wyspecjalizowane trenerki z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć antydyskryminacyjnych. Uzupełnieniem warsztatu jest publikacja, którą otrzymają wszystkie osoby uczestniczące w zajęciach.

Terminy warsztatów w województwie śląskim (do wyboru):
Gliwice - 25-26 października br.

Katowice - 15-16 listopada br.


Prowadzenie:
Małgorzata Jonczy-Adamska - psycholożka, pedagożka, trenerka umiejętności społecznych, od kilku lat prowadzi warsztaty genderowe i antydyskryminacyjne; założycielka Śląskiej Strefy Gender, współautorka podręcznika "Równa Szkoła -edukacja wolna od dyskryminacji. Poradnik dla nauczycielek i nauczycieli".

Ewa Stoecker - psycholożka, trenerka edukacji antydyskryminacyjnej i międzykulturowej, uczestniczka Akademii Trenerek i Trenerów Różnorodności realizowanej w ramach projektu "Galeria Tolerancji", członkini Stowarzyszenia Ekspedycja w Głąb Kultury.

Liczba miejsc ograniczona. Warsztaty są bezpłatne, Stowarzyszenie zapewnia materiały szkoleniowe oraz wyżywienie. Nie zwracamy kosztów podróży ani noclegu.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej, zawierającej możliwość wskazania tematów, którymi są szczególnie zainteresowane, dzięki czemu program poszczególnych warsztatów lepiej odpowie na potrzeby osób uczestniczących.

Terminy zgłoszeń:
Gliwice - 15 października br.,

Katowice - 5 listopada br.
Osoby zaproszone do udziału w szkoleniu zostaną poinformowane o tym drogą mejlową w terminie 7 dni przed planowanym szkoleniem.

Więcej informacji na stronie www.galeriatolerancji.org.pl.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: Małgorzata Jonczy-Adamska 0 501 522 934, Ewa Stoecker 0 501 123 575, e-mail: mikuszewo.trening@gmail.com.

Organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych Mikuszewo.

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.


UWAGA!! termin zgłoszeń na warsztaty w Gliwicach został przedłużony do 17 października 2008. Serdecznie zapraszamy!>> Ankieta zgłoszeniowa
felietony

użytkownik/czka

HasłoKilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
kliknij TUTAJ.
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

swewa
27/08/2018
od wczoraj nowa zakładka STREFA TEKSTÓW LEKKICH! zapraszamy do współpracy

nalika
17/11/2013
Niepewność dotyka nas wieczorami gdy się ręce do siebie kleją gdy sprawdzamy czy jeszcze zlepia w niepokoju spojrzenia dowcipie nie na temat żalu za grzech niepopełniony rzuca pytania o

swewa
10/11/2013
UWAGA! nowy panel - MĘŻCZYŹNI PISZĄ... Zapraszamy do współpracy smiley

Copyright © 2011
Projekt: Fundacja Feminoteka
system CMS: PHP-Fusion v6.00.300 © 2003-2005
6,676,948 Unikalnych wizyt